İyi Bir Yaşam

iyi-dersler
İyi Dersler:
Ebeveynler için okulun açıldığı ilk gün zor ve koşturmalı bir gündür. İlköğretim çağında çocuğu olan çalışanlarımız okulun açıldığı ilk gün çocuklarının yanında olmaları ve okulla ilgili tüm organizasyonu  yapabilmeleri için 1 gün izinlidir.
maasim-kesilmesin
Maaşım Kesilmesin:
Kimi zaman doğum, kimi zaman da sağlık problemlerimiz sebebiyle 30 günden daha fazla sürede işten uzakta kalabiliyoruz. Bu gibi durumlarda rapor sürenizin sonunda çalışma ücretinizi SGK’dan alabiliyorsunuz. Çalışanlarımızı nakit akışlarını yönetebilmeleri için raporlu oldukları süre boyunca ücretlerini avans olarak yatırmaya devam ediyoruz.once-sen-iyi-ol
Önce Sen İyi Ol:
Yıllık sağlık kontrollerimizi yaptırmak için iş ortaklarımızla iş yerlerimizde periyodik tetkikler organize ederiz.Haftanın belirli günlerinde ofislerimizde bulunan laboratuvarlar sayesinde basit sağlık tetkiklerinizi çalışma mekanınızda yaptırabilirsiniz.
iyiler-hep-kazanir
İyiler hep kazanır:
İş ortaklarımızla yaptığımız anlaşmalarda edindiğimiz fiyat avantajlarından çalışanlarımızın da yararlanmasını sağlarız.Özellikle akaryakıt, giyim ve yüksek lisans programlarında çok özel avantajları çalışanlarımıza sunmaktayız. 

20
SİTE HARİTASI
GİZLİLİK BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI YAN ETKİ BİLDİR
© 2016-2019 Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic A.Ş. TÜM HAKLARI SAKLIDIR
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime veya eczacıya başvurunuz.
Sitemizdeki ürünler bölümü sağlık mesleği çalışanları içindir. Web Sitesi Sorumlusu: Medikal Direktör Recep Erşahin