İş Etiği İlkelerimiz

15
Değerli Paydaşlarımız,

Abdi İbrahim olarak, 2003 yılından bu yana koruduğumuz Türk ilaç sektöründeki liderliğimizi sürdürmek ve uluslararası bir marka olmak için; yenilikçi ürün ve hizmetlerimiz, cesur ve öncü girişimlerimizle, dokunduğumuz hayatları ve dünyayı iyileştirmek için hep birlikte büyük bir tutkuyla çalışıyoruz.

1912 yılında başladığımız "iyileştirme" yolculuğumuzda, insan sağlığının en temel ve öncelikli sorumluluğumuz olduğunun bilinciyle hareket ediyoruz. Bu sorumlulukla işimizi büyük bir titizlikle; tam, doğru ve dürüst bir şekilde yapmanın önemine inanıyor, standartlarımızı da bu doğrultuda daima en yükseğe koyuyoruz. Çünkü şirket olarak bizi başarıya götüren yoldaki iş yapış biçimimizin en az başarımız kadar önemli olduğuna inanıyoruz.

Bu inancımızla, paydaşlarımızın bize duyduğu güven ve saygıyı yarınlara taşımak için bugüne kadar asla ödün vermediğimiz etik kurallarımızı yazılı hale getirdik.

Abdi İbrahim Etik İlkeleri, tüm paydaşlarımıza karşı kurumsal sorumluluklarımız kapsamında temel iş yapış prensiplerine ve iş etiği ilkelerine olan taahhüt ve bağlılığımızı yansıtmaktadır. Bizi biz yapan değer ve prensiplerimizin esasını teşkil eden Abdi İbrahim Etik İlkeleri, hepimiz için kılavuz niteliği taşımaktadır. Bu ilkelere tüm iş süreçlerinde sadık kalmanın en büyük sorumluluklarımızdan biri olduğunu önemle belirtmek isteriz. Şirketimiz bünyesinde kurmuş olduğumuz etik kurulumuz, gelecek her türlü içerik hakkında tüm paydaşlarımıza destek olacaktır.

Ortak değerlerimiz doğrultusunda oluşturduğumuz Abdi İbrahim Etik İlkeleri’nin, hayatı ve dünyayı iyileştirme mücadelemizde yolumuzu daima aydınlık kılacağına olan inancımızı ifade eder, bu yolda bize olan desteğiniz için siz değerli paydaşlarımıza teşekkür ederiz.

Saygı ve sevgilerimizle,
  • Nezih Barut
    Yönetim Kurulu Başkanı
  • Süha Taşpolatoğlu
    CEOİş Etiği İlkeleri İhbar Hattı

Etik İlkelerimizle ilgili ihbar, soru ve görüşleriniz için tıklayınız.

İş Etiği İlkeleri

İş Etiği İlkelerimiz

SİTE HARİTASI
GİZLİLİK BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI YAN ETKİ BİLDİR
© 2016-2019 Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic A.Ş. TÜM HAKLARI SAKLIDIR
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime veya eczacıya başvurunuz.
Sitemizdeki ürünler bölümü sağlık mesleği çalışanları içindir. Web Sitesi Sorumlusu: Medikal Direktör Recep Erşahin