İŞ ETİĞİ
İLKELERİMİZ

Değerli Paydaşlarımız,

Abdi İbrahim olarak, 2003 yılından bu yana koruduğumuz Türk ilaç sektöründeki liderliğimizi sürdürmek ve uluslararası bir marka olmak için; yenilikçi ürün ve hizmetlerimiz, cesur ve öncü girişimlerimizle, dokunduğumuz hayatları ve dünyayı iyileştirmek için hep birlikte büyük bir tutkuyla çalışıyoruz.

1912 yılında başladığımız "iyileştirme" yolculuğumuzda, insan sağlığının en temel ve öncelikli sorumluluğumuz olduğunun bilinciyle hareket ediyoruz.

Bu sorumlulukla işimizi büyük bir titizlikle; tam, doğru ve dürüst bir şekilde yapmanın önemine inanıyor, standartlarımızı da bu doğrultuda daima en yükseğe koyuyoruz. Çünkü şirket olarak bizi başarıya götüren yoldaki iş yapış biçimimizin en az başarımız kadar önemli olduğuna inanıyoruz.

Bu inancımızla, paydaşlarımızın bize duyduğu güven ve saygıyı yarınlara taşımak için bugüne kadar asla ödün vermediğimiz etik kurallarımızı yazılı hale getirdik.

Abdi İbrahim Etik İlkeleri, tüm paydaşlarımıza karşı kurumsal sorumluluklarımız kapsamında temel iş yapış prensiplerine ve iş etiği ilkelerine olan taahhüt ve bağlılığımızı yansıtmaktadır. Bizi biz yapan değer ve prensiplerimizin esasını teşkil eden Abdi İbrahim Etik İlkeleri, hepimiz için kılavuz niteliği taşımaktadır. Bu ilkelere tüm iş süreçlerinde sadık kalmanın en büyük sorumluluklarımızdan biri olduğunu önemle belirtmek isteriz. Şirketimiz bünyesinde kurmuş olduğumuz etik kurulumuz, gelecek her türlü içerik hakkında tüm paydaşlarımıza destek olacaktır.

Ortak değerlerimiz doğrultusunda oluşturduğumuz Abdi İbrahim Etik İlkeleri’nin, hayatı ve dünyayı iyileştirme mücadelemizde yolumuzu daima aydınlık kılacağına olan inancımızı ifade eder, bu yolda bize olan desteğiniz için siz değerli paydaşlarımıza teşekkür ederiz.

Saygı ve sevgilerimizle,

Nezih Barut
Yönetim Kurulu Başkanı

Süha Taşpolatoğlu
CEO

İş Etiği İlkelerimiz

İş Etiği İlkeleri İhbar Hattı

Etik İlkelerimizle ilgili ihbar, soru ve görüşleriniz için tıklayınız.