AKADEMİ FAKÜLTELERİ

Tanıtım Fakültesi

Tıbbi Tanıtım Temsilcisi, Bölge Müdürü ve Bölge Ticaret Müdürü çalışma arkadaşlarımız bu fakülte kapsamındadır. Fakülte, hedef kitlesini tüm kariyer adımları boyunca destekleyen karma öğrenim modeli yaklaşımıyla yapılandırılmış eğitim ve gelişim programlarını içerir.

Medikal Pazarlama Fakültesi

Medikal Müdür, Ürün Müdürü, Asistan Ürün Müdürü ve Müşteri Yöneticisi çalışma arkadaşlarımız bu fakülte kapsamındadır. Fakülte, hedef kitlesini tüm kariyer adımları boyunca destekleyen karma öğrenim modeli yaklaşımıyla yapılandırılmış eğitim ve gelişim programlarını içerir.

Sürekli Öğrenme Fakültesi

Uzman, Analist/Mühendis, Takım/Proje Lideri, Operasyon Uzmanı ve Asistan çalışma arkadaşlarımız bu fakülte kapsamındadır. Fakülte, hedef kitlesini tüm kariyer adımları boyunca destekleyen karma öğrenim modeli yaklaşımıyla yapılandırılmış eğitim ve gelişim programlarını içerir.

Liderlik Fakültesi

Lider Takım ile birlikte Birim Müdürü, Pazarlama & Satış Birim Müdürü ve Yönetici çalışma arkadaşlarımız bu fakülte kapsamındadır. Fakülte, hedef kitlesini tüm kariyer adımları boyunca destekleyen karma öğrenim modeli yaklaşımıyla yapılandırılmış eğitim ve gelişim programlarını içerir.

Hayatı İyileştirenler Hoşgeldiniz

İlk 90 gününde olan tüm çalışma arkadaşlarımız bu fakülte kapsamındadır. Fakülte, hedef kitlesini hem çalışmaya başladığı pozisyonun mesleki ve teknik gereklilikleri hem de Abdi İbrahim'e dair bilgilendirecek kapsamlı bir oryantasyon programı içerir.