YAN ETKİ BİLDİR

Abdi İbrahim ürünleri ile ilgili herhangi bir yan etki meydana gelmesi durumunda, Türkiye Farmakovijilans Merkezi (TÜFAM)’ne (www.titck.gov.tr; e-posta: tufam@titck.gov.tr; tel: 0 800 314 00 08; faks: 0 312 218 35 99) veya telefon aracılığı ile (0 850 200 77 76) veya aşağıda yer alan formu doldurup ileterek bildirebilirsiniz. Meydana gelen yan etkileri bildirerek kullanmakta olduğunuz ilacın güvenliliği hakkında daha fazla bilgi edinilmesine katkı sağlamış olacaksınız.

(*) İşaretli Alanlar Gereklidir

Yan Etki/İstenmeyen etki/Advers etki bildiriminiz nedeniyle size ulaşabilmemiz için lütfen telefon numarası veya diğer iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşınız. Bizimle paylaştığınız bütün detaylar gizli tutulacak ve hasta mahremiyeti ile ilgili yasal düzenlemeler ve prosedürler doğrultusunda paylaşılması gerekli olan kurum ve kuruluşlar haricinde herhangi bir kişi ya da şirket ile paylaşılmayacaktır. “Abdi İbrahim Yan Etki/İstenmeyen etki/Advers etki bildirimi aydınlatma ve rıza metni”mizi okuduktan sonra “Kabul Ediyorum” kutucuğunu seçerek kişisel verinizin kaydedilmesi, saklanması ve işlenmesine rıza gösterdiğinizi kabul etmiş olmaktasınız. ‘’Kabul ediyorum’’ kutucuğunu seçerek ayrıca, yasal uyarıyı ve girişini yaptığınız bilgilerin geçerliliğini kabul ve beyan etmiş olursunuz.

Bilgilendirme: Yan Etki/İstenmeyen etki/Advers etki bildirimlerinin takibi sırasında sizinle iletişime geçmemiz gerekebilir, size geri dönüş yapabilmemiz için geçerli bir telefon numarası veya e-posta adresi belirtmeniz gerekmektedir.