İŞ GELİŞTİRME

Hedef, Abdi İbrahim’i Geleceğe Taşımak

Abdi İbrahim’in hedefi, insan sağlığını iyileştirme konusundaki çalışmalarını daha ileri taşıyabilmek için öne çıkan tedavi alanlarındaki varlığını güçlendirecek ürünleri bünyesine katmaktır.

İş Geliştirme Bölümü, ilaç sektöründeki yerel ve küresel trendleri ve gelişmeleri takip ederek, ürün portföyünün geliştirilmesi amacıyla tüm In-Licensing, Co-Marketing ve üretim hizmetleri fırsatlarının geliştirilip değerlendirilmesi alanlarına odaklanmıştır. Bununla birlikte İş Geliştirme ekibi, Abdi İbrahim’in 2025 stratejik vizyonu doğrultusunda yeni iş alanlarının araştırılması, uluslararası pazarlarda yer alacak yeni ürünlerin bulunması, satın alma ve ortaklık süreçlerinin değerlendirilmesi konularında da aktif olarak çalışmalar yürütmektedir.

In licensing & Co-Marketing
Üretim Hizmetleri

info.licensing@abdiibrahim.com.tr adresine göndereceğiniz bir e-posta ile hem Abdi İbrahim hakkında daha fazla bilgi alabilir hem de ileride gerçekleşebilecek bir iş birliği için ilk adımı atabilirsiniz. 

Tercih Edilen İş Ortağı…
 • 630 milyon kutu
  üretim kapasitesi

 • Avrupa Birliği onaylı son
  teknolojiye sahip otomatik
  sistemlerle donatılmış
  GMP tesisi

 • Katı, toz inhaler, efervesan,
  sıvı ve yarı katı formların
  yanı sıra biyoteknolojik
  ürün üretim imkânı

 • Bilgi güvenliği ve IP
  hakları açısından güvenilir
  iş ortaklığı

 • Özverili ve deneyimli
  teknik ekip

 • İş Geliştirme olarak tek bir
  ana temas noktası

Uluslararası platformlarda çeşitli iş birlikleri bulunan Abdi İbrahim; Kazakistan, Cezayir ve İstanbul’daki üretim tesislerinde mevcut müşterilerinin iş hacimlerini artırarak ve bünyesine yeni müşteriler katarak üretim hizmeti ilişkilerini geliştirmeyi hedeflemektedir. Üretim hizmeti iş birlikleri için info.licensing@abdiibrahim.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Abdi İbrahim
İş Geliştirme Direktörlüğü

TELEFON : +90 (212) 366 84 00

FAX : +90 (212) 286 61 28

E-POSTA : info.licensing@abdiibrahim.com.tr