DİJİTAL ÖĞRENME YAKLAŞIMIMIZ

Öğrenme yaklaşımımız karma öğrenme yaklaşımını temel alır. Karma öğrenme en sade tanımıyla geleneksel eğitim metodunun çevrimiçi (online) eğitim materyalleriyle zenginleştirilmesi yani harmanlanması olarak tanımlanmaktadır. Bu yaklaşımda; kullanılan teknolojilerin yanı sıra farklı eğitim felsefelerini geleneksel öğrenme ortamıyla birlikte kullanıyoruz.

Online

Bu kısım daha çok öğrenmeye yönelik ilk kısımlardır ki bunlar bilgi ve kavrama olarak düşünülebilir. Bilginin kazanılmasının, tekrara ve bilgiye yönelik egzersizlere bağlı olduğuna inanıyoruz.

Yüz Yüze

Bu kısım ise öğrenmeye yönelik daha ileri basamakları kapsamaktadır. Sentez, analiz ve değerlendirmeyi öğrenmenin ileri basamakları olarak kabul ediyor, bu kısmı etkileşimlerle destekliyoruz.

Abdi İbrahim Akademi web portalı üzerinden toplamda 300 saate yakın dijital içeriği Türkiye ve Uluslararası Pazarlar'daki çalışama arkadaşlarımız istedikleri zaman alabilirler. Bunun yanı sıra hedef kitleye özel sunulan kurumsal e-eğitimler de site üzerinde erişilebilir durumdadır. Akademi ana sayfasından çalışanlarımız kendilerine atanan sınıf içi ve e-eğitimleri görebilir, yetkinlik bazlı katalogumuzdan e-eğitimlere ulaşabilirler.