DÜNYADA
ABDİ İBRAHİM

Uluslararası Alanda Gücüne Güç Katıyor

Uluslararası arenadaki faaliyetlerine güç katarak ilerleyen Abdi İbrahim 70’ten fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Abdi İbrahim ve müşteri markalı olmak üzere faaliyetlerine farklı stratejik iş modelleri ile birçok ülkede devam ederek sürdürülebilir şekilde büyümektedir.

Şirketimiz, Abdi İbrahim markalı ürünleri ve kendi satış ve pazarlama teşkilatlarımız ile Kazakistan, Cezayir, Irak, Azerbaycan, Gürcistan, Almanya, İngiltere, Portekiz, Arnavutluk, Bosna-Hersek, Kosova, Kuzey Makedonya, Tunus, Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde büyümeye devam etmektedir. Türkiye dışında 17 ülkede 650 kişiye ulaşan saha ve ofis kadrosuna sahip olan Abdi İbrahim, Avrupa ve Kanada başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde Abdi İbrahim ve müşteri markalı olmak üzere farklı ve geniş ürün portföyü odağında faaliyetlerini sürdürmektedir. Abdi İbrahim, tüm dünyadaki lisans satış operasyonlarıyla da ihracat rakamını her geçen gün yükseltmektedir.

İş Birlikleri Artıyor

Abdi İbrahim’in uluslararası operasyonları Kuzey Afrika, Orta Asya, Avrupa, Orta Doğu, Kafkasya, Kuzey Amerika (Kanada) bölgelerinde yoğunlaşmıştır. 70’ten fazla ülkeye yapılan ihracat hacmi farklı iş modelleri ile her geçen gün daha da büyümektedir. Abdi İbrahim uluslararası operasyonlarına dünyada ekonomik anlamda hem gelişmiş olan pazarlar hem de gelişmekte olan pazarları kapsayan şekilde farklı coğrafyalarda başarı ile devam etmektedir.

70’ten fazla ülkeye ihracat ile her gün daha fazla hayatı iyileştiriyoruz…

image/svg+xml

18 ülkede organizasyonel yapılanma

70’ten fazla ülkeye ihracat